MAX40-110.0C Datasheet PDF
| Производитель | Упаковка | Описание | Температура | |
|---|---|---|---|---|
| MDE-Semiconductor | 110.00V; 5.0A ;40000W peak pulse power; high current transient voltage suppressor (TVS) diode. For bipolar applications |