CZ200R10KN СПЕЦИФИКАЦИЯ,СХЕМЫ,ФУНКЦИИ
CZ200R10KN Datasheet PDF
ПроизводительУпаковкаОписаниеPDFТемпература
TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 880V V(BR)CEO | 200A I(C) Минимум°C | Макс°C
  • CZ200R10KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 880V V(BR)CEO | 200A I(C)
  • CZ200R12KN
    TRANSISTOR | BJT POWER MODULE | DARLINGTON | 900V V(BR)CEO | 220A I(C)