FES10045 СПЕЦИФИКАЦИЯ,СХЕМЫ,ФУНКЦИИ
FES10045 Datasheet PDF
ПроизводительУпаковкаОписаниеPDFТемпература
THYRISTOR MODULE|AC SWITCH|1.2KV V(RRM)|50A I(T) Минимум°C | Макс°C
  • FES10011
    THYRISTOR MODULE|BRIDGE|HALF-CNTLD|CC|400V V(RRM)|100A I(T)