ADE-1503PLM СПЕЦИФИКАЦИЯ,СХЕМЫ,ФУНКЦИИ
ADE-1503PLM Datasheet PDF
ПроизводительУпаковкаОписаниеPDFТемпература
YCL15 Watts single output external adapter. Output voltage 15V. Output current 0mA (min), 1000mA (max). ADE-1503PLM PDF